HRCI (HR Certification Institute) – це провідна організація в галузі управління людськими ресурсами, що проводить сертифікацію більш ніж 40 тисяч професіоналів щороку по всьому світі. Протягом 40 років HRCI встановлює стандарти майстерності і підвищення кваліфікації з управління персоналом по всьому світу.

Сертифікація HRCI – це довгострокове професійне інвестування у себе, що демонструє відданість професії, рівень професійних знань, досвіду та майстерність в області управління людськими ресурсами для роботодавців, клієнтів, співробітників і колег по всьому світу. Проходження сертифікації стратегічного рівня свідчить про наявність знань та вмінь, про інвестиції, які ви вклали у розвиток вашої кар’єри та набуття статусу, що визнається у професійній галузі по всьому світі.

Для отримання HR сертифікації необхідно відповідати вимогам до обраного рівня: перш за все, потрібно мати професійний досвід і відповідну освіту. Для того, щоб залишатися сертифікованим, ви повинні працювати в сфері HR та проходити повторну перевірку кожні три роки. У такому випадку ви можете наводити вашу сертифікацію як статус, одразу після імені.

Місією незалежної некомерційної організації HRCI є просування професії HR шляхом розробки і впровадження кращих в своєму класі акредитованих сертифікатів та програм, в тому числі:

Professional in Human Resources – International™ (PHRi™)

Senior Professional in Human Resources – International Professional™ (SPHRi™)

Професійні переваги для власників сертифікації HRCI

Проходження програми та сертифікації надає суттєві переваги як HR-професіоналу, так і компанії працедавцю. Останнє дослідження HumRRO засвідчило, що професіонали, сертифіковані HRCI, швидше отримують запрошення на роботу, швидше просуваються у кар’єрі та отримують більше задоволення від власної професії.

Дослідження 2016 року показало, що компанії в яких працює 5 та більше фахівців сертифікованих HRCI мали на 25% більше зростання прибутку, на 50% вищу вартість бізнесу та високий рейтинг репутації як роботодавців.

Набуття статусу від HRCI є необхідною перевагою для розвитку професіональної кар’єри. Власники сертифікатів HRCI неодноразово заявляють про кращі перспективи працевлаштування, швидше зростання доходів і отримання задоволення від роботи. Сьогодні фахівці з персоналу з-понад 100 країн світу з гордістю володіють HR Certification Institute credentials як ознакою компетентності та інновативності в світовому співтоваристві.

Фактично, 98% компаній зі списку Fortune 500 мають HRCI-сертифікованих професіоналів серед своїх співробітників.

Програма підготовки SPHRi (Senior Professional in Human Resources international)

Senior Professional in Human Resources – International™ (SPHRi™) від HR Certification Institute (HRCI) допоможе засвідчити, що ви – стратегічний лідер у сфері HR міжнародного класу. SPHRi розроблений для керівників підрозділів HR та їх наступників у будь-якій країні світу, допомагає підвищити та розвинути senior-level HR-кваліфікацію, досягти майстерності у професії, систематизувати знання щодо загальновизнаних принципів HR в стратегії, розробці політик та наданні послуг в єдину міжнародному середовищі.

Ми з гордістю пропонуємо програму підготовки до сертифікації SPHRi (Senior Professional in Human Resources international) у Києві, Україна, з весни 2017 року. Програма складається з 5 модулів , які охоплюють наступні функціональні області:

product-pie-sphri

Дізнайтеся більше про програму

Программа викладається англійською!