CHARTERED INSTITUTE OF PROCUREMENT AND SUPPLY (CIPS)

найбільша у світі організація професіоналів у сфері закупівель та постачання, завданням якої є професійне навчання та об’єднання фахівців у даній сфері.
Сьогодні спільнота CIPS налічує 115 000 членів з 150 країн світу, які не тільки отримали всебічні знання у сфері закупівель та постачання, а й мають можливість обмінюватись новинами, актуальними рішеннями та ідеями, використовуючи неймовірну мережу інформаційних ресурсів та дискусійних форумів.

CIPS

  • Це міжнародне співтовариство професіоналів у сфері управління закупівлями та постачанням, що мають доступ до знань, інформаційних ресурсів, дискусійних майданчиків, подій і професійних вакансій по всьому світі.
  • Провідний інститут професійного навчання в області закупівель, постачання, логістики та пов’язаних з ними сфер, визнаний у всьому світі.
  • Створює стандарти закупівель, які використовуються ООН, Світовим банком, МВФ та іншими міжнародними організаціями, представники яких також є учасниками професійної спільноти.

CIPS пропонує програми навчання п’яти кваліфікаційних рівнів, які визнаються у всіх країнах світу, а їх випускники – носії передових ідей та взірець професіоналізму у сфері закупівлі та постачання. Ми надаємо можливість вступу на рівень кваліфікації Diploma in Procurement and Supply – найвищий рівень, доступний без попереднього навчання в CIPS.

Програма DIPLOMA IN PROCUREMENT AND SUPPLY

є програмою стратегічного рівня і зосереджується на таких аспектах як організація процесу закупівель та їх плануванні, процедура відбору постачальників, ризик-менеджмент, переговори та ефективна оцінці роботи постачальників. Приєднуючись до цієї програми Ви стаєте студентом найбільшого інституту в світі, що 85 років працює у сфері закупівель, логістики та постачання.

Програма надається англійською мовою і розрахована на  220 аудиторних годин, протягом трьох семестрів де студенти вивчають наступні п’ять предметів:

Сесія 1. Вересень – Листопад 2019

1. Умови закупівель та постачань
2. Потреби бізнесу в закупівлях та постачанні

Сесія 2. Лютий – Травень 2020

3. Сорсинг (пошук постачальників) у закупівлях та постачанні
4. Переговори в закупівлях та постачанні

Сесія 3. Червень – Липень 2020

5. Управління контрактами і взаємовідносинами в закупівлях і постачанні

Ця програма буде цікавою для тих хто

Безпосередньо відповідає за закупівлі та постачання в компанії, має чималий попередній досвід в професії або управлінській досвід в дотичній сфері. А також для тих, хто планує довгострокову та успішну кар’єру у сфері закупівель, постачання, управління контрактами, логістики, управління складами, планування ланцюгів постачань

При успішному проходженні навчання ви зможете

  • Набути знання, необхідні для комплексного і системного розуміння процесу закупівель, професійного планування постачання, планування закупівель в організації
  • Отримати перший і єдиний в Україні міжнародний диплом провідного інституту в сфері закупівель і управління ланцюгами постачання
  • Розширити свій досвід за рахунок спілкування з колегами та викладачами
  • Одержати можливість професійного зростання та розвитку
  • Стати частиною міжнародної спільноти провідних професіоналів у закупівлях і ланцюгах постачання