1P0A6262

Марина Трепова

Лідер програми Чартерного Інституту закупівель і постачання (Британія) в Україні, співзасновник і директор консалтингової компанії «IPSM», бізнес-тренер, консультант в сфері закупівель, професійний закупник, професійний парламентер. Сертифікований фасилітатор LEGO SERIOUS PLAY. Громадський діяч, член ГО «Прозорі закупівлі». Координатор реформи від державних закупівель в ДП Нова Країна. Відомий спікер на конференціях і форумах, постійний ведучий вебінарів «Все про закупівлі».

Досвід:
Більше 12 років в закупівлях: управління закупівлями і проведення тендерів в компаніях Gallaher і JTI (побудова систем закупівель, управління різними категоріями, оптимізація вартості закуповуваних товарів і послуг, оптимізація закупівельних процесів), більше 6 років проведення тренінгів на різні теми зі закупівель, автор і ведучий он-лайн програм зі закупівель, консалтингові проекти.

Освіта:
• Економіка та управління підприємствами, Київський національний економічний університет
• MBA, Edinburgh Business School, Herriot-Watt University

Додаткова освіта:
• Маркетинг в сфері торгівлі та послуг, Каору Ікеда (Японія), Японський Центр в Україні
• Корпоративний PR, Хіросі Кумакура- професор Університету «Дзёсай Кокусай» (Японія), Японський Центр в Україні
• Технологія особистого продажу, Наукове Управління Ресурсами, Україна
• Базові управлінські навички, Наукове Управління Ресурсами, Україна
• Сертифікований фасилітатор

kamashev

Євген Камашев

Операційний директор ІТ компанії, отримав ступінь МВА Единбурзької бізнес-школи. Сертифікований менеджер проектів (IPMA, Level A – Certified Projects Director), Scrum Master. Пройшов шлях від системного адміністратора компанії Vodafone до керівника портфеля проектів Першого Українського Міжнародного Банку. У сфері проектного управління працює понад 12 років. Працював керівником проектів і програм в компаніях Vodafone, Альфа-Банк, Промінвестбанк, ПУМБ.
Консультант з управління проектами та портфелями проектів та операційного менеджменту.

Надавав консультування з менеджменту в міжнародній консалтинговій компанії Civitta. Очолював напрямок програмного забезпечення в Integrity Vision. Працював над реструктуризацією департаменту, розрахунком і контролем вартості проектів, впровадженням і оптимізацією внутрішніх процесів, а також управлінням персоналом (40 + співробітників).

Має досвід формування і управління портфелем проектів з бюджетом понад $ 10 млн. Викладач курсу Project Management програми MBA Единбурзької бізнес-школи. Тьютор House of Knowledge.

Читатиме в блоці Управління проектами.

Без заголовка

Інна Мазняк

Отримала ступінь магістра фінансів в ХГУ «Народна Українська Академія», а також закінчила факультет психології КНУ м. Т. Шевченка. Має 15 років досвіду в закупівлях в міжнародних компаніях (InBev, Nestle), починаючи з операційних закупівель і закінчуючи керівником Департаменту закупівель однією з найбільших виробничих продовольчих компаній в Україні.

Пройшла навчання по модулю закупівель в школі SAP в Брюсселі. Розробляла і впроваджувала закупівельні бізнес-процеси для компанії InBev в Європі. Керувала впровадженням закупівельного модуля системи SAP в Україні. Відповідала за побудову одного з перших в Україні центрів закупівель, що забезпечує постачання непрямих матеріалів і послуг компанії InBev в Україну і Росію. Розробила і впровадила систему оптимального контрактації товарів (commodity) в Nestle на українському ринку.

Основною місією підрозділу закупівель бачить забезпечення конкурентної переваги компанії на ринку за рахунок побудови оптимальних закупівельних процесів.

Читатиме в блоці про сорсинг постачальників.

igonin

Володимир Ігонін

Закінчив національний університет Києво-Могилянська академія (2007 р.), Baltic Institute of Corporate Governance (2017 р.).
Володимир розвиває практику корпоративного права / злиттів і поглинань в юридичній фірмі «Василь Кісіль і Партнери». Він надає комплексну юридичну підтримку як іноземним, так і місцевим клієнтам в рамках реалізації складних угод, що стосуються активів і компаній, розташованих в Україні. Його робота включає правовий аудит, структурування і супровід угод, підготовку і узгодження комплексних договорів, податкове планування, консультування з проектного фінансування, регуляторним та інших актуальних для бізнесу питань.

Іншою сферою практики Володимира є корпоративне структурування бізнесу, зокрема установа холдингових структур з використанням іноземних юрисдикцій, а також консультування з питань корпоративного управління.

Основними галузями, в яких пан Ігонін має глибокі знання і значним практичним досвідом, є агробізнес, телекомунікації та медіа, нерухомість, природні ресурси і ДПП. Починаючи з 2012 року, видання “Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients” щорічно відзначає Володимира Игонина одним з провідних фахівців фірми в профільних практиках і індустріях. Консультував групу Епіцентр в процесі придбання групи компаній «Нова лінія», міжнародний медіа-холдингу Modern Times Group (MTG), з питань продажу української дочірньої компанії ТОВ «Віасат Україна».

На програмі буде читати блок контрактінга.