НАША МІСІЯ: УМОЖЛИВЛЮЄМО ЗМІНИ ЗА ДОПОМОГОЮ ЯКІСНОЇ МІЖНАРОДНОЇ ОСВІТИ

У 2009 році у розпал однієї з глобальних світових криз групу міжнародних експертів об’єднала одна амбітна мета – зміцнити локальну економіку розширивши кругозір і підвищивши професійні навички бізнес-еліти і майбутніх голів компаній. Так зародилась ідея привнести на ринок України якісну західну освіту. Ми почали з програм для досвідчених менеджерів і керівників та запустили перший у Східній Європі кампус західної МВА школи – Единбурзьку бізнес-школу Східної Європи. На даний момент це єдиний кампус, який пропонує пройти європейську МВА програму в Україні.

Ми усвідомили, що мова не повинна стати перешкодою на шляху до знань, і надали доступ до якісних британських матеріалів російською мовою. Завдяки нашій підтримці понад 500 студентів зі Східної Європи отримали міжнародні сертифікати, дипломи та ступені. З 2012 року з нами повну програму МВА успішно завершили понад 150 випускників.

На початку 2013 року ми запустили соціальну програму для підтримки розвитку середнього та малого бізнесу, Eurobusiness, яка в 2014 році стала частиною всеукраїнської програми «Сильніші разом»

Наші програми розвивались та розширювались, а разом з ними росли і розвивались ми самі. Змінився і ринок – на додаток до системних, глибоких та багаторівневих освітніх рішень, які закладають основу для стратегічного розвитку себе і компанії, виникла необхідність у якісних інструментальних продуктах європейського рівня, що дозволяють конкурувати на рівних в умовах нового європейського ринку. Ми зробили наступний крок і створили якісні тактичні програми, які посилюють стратегічне бачення інструментальними рішеннями.

Сьогодні ми представляємо вам платформу HOUSE OF KNOWLEDGE, де крок за кроком ми будемо пропонувати вам більше міжнародних програм, сертифікацій і ресурсів для вашого розвитку, вашої організації та вашого майбутнього.

HOUSE OF KNOWLEDGE

Досвід

Досвід

Більше 500 студентів зі Східної Європи отримали міжнародні сертифікати, дипломи та ступені завдяки програмам нашої платформи
Партнери

Партнери

Вибрані міжнародні асоціації та академічні інститути, що надають якісні європейські сертифікати, кваліфікації та дипломи
Спільнота

Спільнота

Багатогранне співтовариство студентів різних програм дозволяє обмінюватися досвідом з провідними бізнесменами та представниками компаній з усіх індустрій і сфер

ДЕ МИ ЗНАХОДИМОСЯ

House of Knowledge базується в Києві, Україна

Адреса:

вул. Митрополита Василя Липківського буд.18,
4 поверх

Київ, Україна
03035

+ 38 096 221 17 71

+38 044 221 17 71

+ ‎38 044 369 31 00