27 Лют 2020

В Київ приїдуть 10 відомих експертів із закупівель та Supply Chain

IPSM Conf speakers banner 1160_400_ukr

27-28 травня 2020 року у Києві відбудеться друга Міжнародна конференція з ефективних закупівель та постачання. Організатор – компанія IPSM (International Procurement and Supply Management).

Серед доповідачів – 10 експертів-практиків з різних країн світу: Великобританії, США, ОАЕ та інших.

Захід об’єднає більше 300 спеціалістів сфери закупівель, ланцюга постачання та виробництва – керівників і фахівців відділів закупівель, СЕО, комерційних директорів, директорів з виробництва та логістики, менеджерів профільних напрямів.

Марина Трепова, CEO компанії IPSM та Академічна лідерка програми СIPS в Україні:

«Світ змінюється і підхід до закупівель також. IT-технології, цифрова трансформація, сталий розвиток (sustainability), прозорість і аутсорсинг закупівель – тренди, без яких сучасну сферу закупівель вже не уявити. Наша перша конференція з управління закупівлями та ланцюгом постачання, яка відбулась у червні 2019 року, зібрала багато позитивних відгуків. Саме тому, побачивши потребу українських спеціалістів в корисній, а головне – актуальній інформації, ми створюємо нову конференцію. І як завжди, акцент зробили на якісному контенті. У програмі конференції: доповіді, ексклюзивний тренінг, п’ять потокових воркшопів та Networking».

Вікторія Кравченко, директор з маркетингу IPSM:

«Високий рівень Першої конференції накладає на нас певні зобов’язання. Весь рік ми готувалися, шукали спікерів – справжні перлини серед фахівців в Supply Chain, відвідали Digital Procurement World в Амстерадамі та CIPS Supply Management Awards 2019 у Лондоні; привезли звідти цікаві та корисні кейси. Серед наших доповідачів – практики з унікальним досвідом: Стівен Віллз – член Правління CIPS, який був старшим радником із закупівель на Літніх Олімпійських Іграх 2012 р. в Лондоні. Гійом Акбаралі з ОАЕ – керівник ланцюга постачання Globalpharma в Sanofi Company, який має більше дванадцяти років досвіду з управління ланцюгами постачання в різних галузях: охорона здоров’я, енергетика та металургія, Ракеш Парас Сінгх – голова Інституту ланцюга постачання з Мумбаї, Індія».

Платформа House of Knowledge  вже другий рік поспіль є партнером події. Як офіційний провайдер програми Chartered Institute of Procurement & Supply ми розуміємо важливість постійного підвищення кваліфікації і обміну найкращими практиками закупівельниками.

Цього року Академічна директорка програм House of Knowledge та Единбурзької бізнес-школи в Україні – Наталія Кривда долучиться до панелі в якості модератора.

Не пропустіть одну з найважливіших подій в сфері професійних закупівель.

Вартість

1 день – 14 800 грн (+ПДВ)

2 дні – 17 600 грн (+ПДВ)

VIP package 2 дні –26 000 грн (+ПДВ)

Спеціальні умови для спільноти House of Knowledge

! За умови придбання квитків до 30.04.2020 (включно) вартість участі складатиме:

Один день – 13 800* грн (+ ПДВ)

Два дні – 16 600* грн (+ ПДВ)

 __________

Знижки з промокодом  HoK

1 день – 250 грн, 2 дні – 500 грн

Детальна інформація на сайті події: http://bit.ly/2HZVMVI