19 Чер 2020

Оптимізація закупівель >> Дискусія керівників з закупівель в рамках Клубу Закупівельників

Оптимизация закупок

❓ Як оптимізувати закупівлі в компанії та забезпечити неперервність бізнесу?

❓ Ключові три кроки, які потрібно зробити закупівельникам улітку 2020?

❓ Чи існує зараз тренд перегляду контрактів? Які ключові вимоги висуваються за таких переглядів?

Всі актуальні питання оптимізації закупівель в рамках дискусії Клубу Закупівельників  обговорювали експерти, що відповідають за закупівлі великих системних бізнесів України.

🎙 Своїм досвідом реагування та адаптації до сучасних умов 2020 поділилися:

  • Олексій Шлапаков,  Директор з постачання і тендерних закупівель групи терміналів ТІС (ТІС, ТІС Контейнерний термінал, ТІС Вугілля, Нептун)
  • Тарас Ніколаєнко, Керівник департаменту технічних закупівель бізнес Сільпо, Фоззі Груп
  • Антон Денисенко, Директор представництва німецької компанії BIZERBA – одного з найбільших у світі виробників устаткування для зважування та маркування для харчової промисловості і роздрібної торгівлі.
Алексей Шлапаков, ТИС, Клуб Закупщиков
Антон Денисенко, Бизерба, Клуб Закупщиков
Тарас Николаенко, Сильпо, Клуб Закупщиков

Дивіться повний запис онлайн-дискусії

Клуб Закупівельників – це об’єднання професіоналів у сфері закупівель та постачання, а також в сферах діяльності, безпосередньо пов’язаних з закупівлями. Клуб діє як незалежна некомерційне об’єднання професіоналів.

Організатори Клубу – платформа міжнародних освітніх проєктів та сертифікацій House of Knowledge, система перевірки підприємcтв YouControl, майданчик для закупівель Zakupki.Prom.Ua.
Ми пропонуємо всім, хто вважає професію закупівельника своїм покликанням, зустрічатися для обговорення складних питань, обміну досвідом з визнаними експертами в цій сфері, спільного створення бачення майбутнього нашої професії.

Члени клубу – професійні закупівельники України, ті, хто відповідає за функції закупівель, Procurement Directors, Senior Procurement Managers, менеджери з постачання тощо.

Долучайтеся – https://www.facebook.com/groups/229493500915982/

Деталі: info@k-house.in.ua, + ‎38 (044) 221 14 41