24 Чер 2020

Підбірка антикризових вебінарів для закупівельників від топ-менеджерів та експертів міжнародних та локальних компаній

Procurement Webinars

Від початку карантину, викликаного пандемією СOVID-19,  за участі платформи House of Knowledge та партнерів було проведено ряд вебінарів для вирішення питань закупівель в турбулентний період. Під час онлайн-дискусій провідні експерти з закупівель та постачання, Procurement директори, топ-менеджери обговорювали ключові питання, які постали перед компаніями, як вони долають кризи, пов’язані із закупівлями та що прогнозують на майбутнє.

 

Підготували для вас підбірку вебінарів. 

“ЗАКУПІВЛІ ПІД ЧАС КРИЗИ”

ОНЛАЙН-ДИСКУСІЯ ТОП-МЕНЕДЖЕРІВ ТА ЗАКУПІВЕЛЬНИКІВ

Організатори: Edinburgh Business School & House of Knowledge

В дискусії спікери дивляться на ситуацію ефективного управління компанією під час рецесії з двох боків: з погляду топ-менеджера і з погляду експертів та керівників функції закупівель.

Ключові спікери:

  • Олег Курінний, Операційний директор WOG, випускник британського МBA Единбурзької бізнес-школи
  • Тетяна Омельченко, Керівниця управління з закупівель компанії Сентравіс, випускниця програми Diploma in Procurement & Supply від СIPS
  • Антон Шрамко, Заступник директора, керівник групи консалтингу з закупівель і ланцюгів постачання КПМГ-Україна, тьютор британської програми Королівського інституту закупівель та постачання (CIPS) в Україні.

“ЗАКУПІВЛІ ПІД ЧАС КРИЗИ”

ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ КЛУБУ ЗАКУПІВЕЛЬНИКІВ

Організатори: House of Knowledge, YouControl, Zakupki.Prom.Ua

Під час чергової онлайн-зустрічі Клубу Закупівельників України обговорювалися наступні питання:
❓ чи можуть закупівлі врятувати бізнес
❓ що робити під час майбутньої рецесії
❓ як бути, якщо Ви працюєте в середньому та малому бізнесі

Своїм досвідом поділилися:

  • Марина Трепова, лідерка програми CIPS в Україні, співзасновниця та директорка консалтингової компанії «IPSM», бізнес-тренерка та експертка в сфері закупівель, управління закупівлями і проведення тендерів в компаніях Gallaher і JTI, екс-директорка з закупівель JTI, більше 14 років в закупівлях
  • Інна Мазняк, Директорка департаменту закупівель Bunge Україна,  більше 17 років досвіду в закупівлях в міжнародних FMCG і аграрних компаніях (InBev, Nestle), затверджена тьюторка програми CIPS в Україні (Королівського інституту закупівель та постачання, Велика Британія)
  • Вікторія Себко, Керівниця служби постачання дивізіону виробничих активів компанії Кернел, більше 15 років досвіду в сфері закупівель у великих українських компаніях: УкрІнтерПродукт, JSC Azov Oil, ДТЕК, студентка програми CIPS та викладачка програми Закупівлі для керівників на платформі House of Knowledge.

“ОПТИМІЗАЦІЯ ЗАКУПІВЕЛЬ”

ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ КЛУБУ ЗАКУПІВЕЛЬНИКІВ

Організатори: House of Knowledge, YouControl, Zakupki.Prom.Ua

На початку червня учасники Клубу Закупівельників обговорювали питання оптимізації закупівель в компанії.
🎙 Своїм досвідом поділилися:

  • Олексій Шлапаков, Директор з постачання і тендерних закупівель групи терміналів ТІС (ТІС, ТІС Контейнерний термінал, ТІС Вугілля, Нептун), 16 років досвід роботи та управління закупівельною діяльністю, з побудови ланцюгів постачання, міжнародної транспортної логістики, тендерні закупівлі.
  • Тарас Ніколаєнко, Керівник департаменту технічних закупівель бізнес Сільпо, Фоззі Груп, практичний досвід роботи більше 13 років. Відповідальний за річний інвестиційний бюджет понад 400 мільйонів гривень, студент програми СІPS в Україні
  • Антон Денисенко, Директор представництва німецької компанії BIZERBA – одного з найбільших у світі виробників устаткування для зважування та маркування для харчової промисловості і роздрібної торгівлі.

Також радимо ознайомитися з іноземними статтями та чек-листами з рекомендаціями від Сhartered Institute of Procurement & Supply, аби перейняти найбільш дієві міжнародні практики для подолання впливу від кризи.

Переклад статті Кая Хоберга, професора Supply Chain & Operations Strategy Університету Kuhne Logistics, та Кнута Аліке, партнера  McKinsey & Company, яку вони написали у 2014 році, через 5 років після однієї з найболючих криз для бізнесу. Це одна з найбільш вичерпних та змістовних, з дієвими порадами, стаття, яку ми бачили.

Всесвітня мережа Королівського інституту закупівель та постачання CIPS постійно оновлює, формує та надає у відкритому форматі чек-листи практичних кроків, що допоможуть не забути прості відомі речі, та швидше переглянути існуючі системи.

Спеціалістів із закупівель попереджають не зволікати зі скороченням витрат та структурними вдосконаленнями сорсингу протягом рецесії. Представники компанії GEP, яка надає консультаційні послуги, програмне забезпечення та інші послуги, зазначили, що організації стикаються з безпрецедентними збоями та підготовкою до економічного спаду через коронавірус.