23 Бер 2020

Платформа House of Knowledge тимчасово переходить в онлайн

мба онлайн в украине

🔎 Кожний виклик дає нам можливість для самовдосконалення та пошуку нових, кращих шляхів та рішень. Як платформа надання знань, які найбільше потрібні саме у такі часи, ми приймаємо рішення, діємо швидко та адаптуємося, отримуючи нові настанови та рекомендації міжнародних партнерів і нові факти. І продовжуємо надавати доступ до найкращих міжнародних та локальних знань і практик у новому форматі!

💻 Найусталеніша програма платформи – програма МВА Единбурзької бізнес-школи – цього тижня вже почала проводити перші в цьому семестрі навчальні заняття онлайн. На черзі – всі програми House of Knowledge.

Нові умови надають можливість долучитись до живого спілкування в групах, нових форматів практики та нетворкінгу з будь-якого куточку країни та світу.

Вже 10 років поспіль ми вітаємо випускників британської програми МBA Единбурзької бізнес-школи, 3 роки – найкращих спеціалістів із закупівель на програмі Сhartered Institute in Procurement and Supply та 4 роки – керівників портфелів та проектів на програмі Programme & Project Management. І ми будемо продовжувати працювати на повну, тому що розуміння цінності знань є рушійною силою платформи House of Knowledge.

🕹 Ми разом зі студентами та тьюторами вчимося приймати сміливі рішення в умовах невизначеності та перетворювати ризики на можливості.

 Наразі ми плануємо низку вебінарів з тьюторами та випускниками, з тем актуальних сьогодні для вас та вашого бізнесу. Якщо вам є чим поділитися у вигляді вебінару або статті, чи коментарів, або якщо ви бажаєте отримати підтримуючий семінар на конкретні теми, будь ласка, пишіть нам на 📩 info@k-house.in.ua. Ми відкриті до обміну досвідом.

Ми залишаємося на зв’язку: + ‎38 (044) 369 31 00.
Будьте відповідальні та дійте доброзичливо!

Команда House of Knowledge