16 Чер 2020

Серія практичних вебінарів для підприємців від Дія.Бізнес, Единбурзької бізнес-школи та House of Knowledge

Дієві підприємці. Кавер ФБ

Міністерство цифрової трансформації України разом із Единбурзькою бізнес-школою та House of Knowledge ініціюють «Дієві підприємці. Серія практичних вебінарів від Единбурзької бізнес-школи та House of Knowledge». 

Проєкт передбачає щотижневі безкоштовні 30-хвилинні вебінари для представників малого та середнього бізнесу на YouTube-каналі Дія. Особливість формату — розмови з акцентом на плани дій для бізнесу («бери й роби»). Спікери — провідні спеціалісти-практики та викладачі британських програм в Україні: МBA Единбурзької бізнес-школи та Diploma in Procurement & Supply Королівського інституту закупівель та постачання.

Повний графік вебінарів

11 червня. 18:00. Тема — «Комунікація з персоналом».

Спікерка – Олена Ковальчук, тьюторка Единбурзької бізнес-школи (викладає курси: HR ManagementОрганізаційна поведінка), організаційна консультантка та бізнес-тренерка. У пані Олени 19+ років професійного досвіду навчання та розвитку персоналу, досвіду роботи управління групою (в тому числі дистанційно) у компаніях з різних сфер.

15 червня, 18:00. Тема — «Визначення точки беззбитковості».

Спікер — Олена Баришнікова, тьюторка Единбурзької бізнес-школи (викладає курси: Бухгалтерський облік, Прийняття фінансових рішень), викладачка блоку Фінанси програми Diploma in Procurement and Supply (Королівський інститут закупівель та постачання, СIPS, Велика Британія). Генеральна директорка Business Education Solutions.

18 червня, 18:00. Тема — «Як написати бізнес-план».

Спікер — Валерій Поворотній, тьютор програми Королівського інституту закупівель та постачання (СIPS)  на платформі House of Knowledge. Працює в бізнесі з 1994 року. З 1997 по 2015 рік займав керівні посади в міжнародних компаніях Samsung, Siemens та Sony.

22 червня, 18:00. Тема —  «Лідерство у малих командах».

Спікерка — Наталія Кривда, академічна радниця платформи House of Knowledge та програми МВА Единбурзької бізнес-школи в Україні, тьюторка курсу Лідерство: теорія та практика. Пані Наталія є докторкою філософських наук, професоркою кафедри української філософії та культури КНУ їм Т. Шевченка. Написала понад 100 наукових праць, монографій та підручників.

25 червня, 18:00. Тема — «Комунікація з клієнтами».

Спікерка — Олена Ковальчук, тьюторка Единбурзької бізнес-школи (викладає курси: HR Management, Організаційна поведінка), організаційна консультантка та бізнес-тренерка. У пані Олени 19+ років професійного досвіду навчання та розвитку персоналу, досвіду роботи управління групою (в тому числі дистанційно) у компаніях з різних сфер.

02 липня, 18:00. Тема — «Управління витратами та прибутковістю бізнесу».

Спікерка — Оксана Кочмарська, управляюча партнерка «Аккаунтінг ХАБ», експертка з фінансового менеджменту та управлінського обліку, випускниця програми МBA Единбурзької бізнес-школи. В портфоліо пані Оксани більш ніж 300 проєктів за 17 років досвіду.

_________________________

Нагадаємо, що Дія.Бізнес  — масштабний національний проєкт з розвитку підприємництва, який має онлайн- і офлайн-складові.

Онлайн-складова — це Національна онлайн-платформа для підприємців https://business.diia.gov.ua.

Офлайн-складова передбачає відкриття в різних регіонах України центрів підтримки та хабів для підприємців. Окрім консультацій, підприємці зможуть представити свій продукт іншим підприємцям і отримати зворотний зв’язок, пройти освітні програми та отримати додаткові послуги. Харків став першим містом, де відкрився центр підтримки підприємців Дія.Бізнес.