20 Лип 2020

Спеціальна пропозиція для слухачів House of Knowledge від платформи NaukRoom >> знижка на курс “(Без)предел старения”

naukroom

House of Knowledge, платформа міжнародних освітніх проєктів та сертифікацій, що уможливлює отримання в Україні європейських бізнес-знань для розвитку компаній, команд та особистості, та NaukRoom – українська платформа, що об’єднує молодих вчених, медиків та зацікавлених в науці людей для розвінчування міфів про здоров’я, людський організм та природ, стали  інформаційними партнерами.

 

Ми впевнені, що межі навчанню не існує, тому постійно розвиваємо наші освітні програми для менеджерів середньої та вищої ланки, проводимо бізнес-вебінари для експертів та співробітників міжнародних та локальних компаній.  Але чи існує межа для старіння – про це можна дізнатися на онлайн-курсі про довголіття та еволюцію старіння – “|Без|предел старения”

Чому ми вирішили стати партнерами?
Тому що пишаємося багатогранністю та широкими інтересами ➧ нашої Академічної директорки проф. Наталії Кривди,  докторки філософських наук, та з захопленням слідкуємо за науковими семінарами та досягненнями ➧ студента програми MBA Единбурзької бізнес-школи на платформі House of Knowledge Олександра Коляди, генетика та біогеронтолога, який входить в світовий рейтинг «TOP 100 Longevity Leaders».
З такими спікерами ми впевнені в змістовності та цікавій подачі знань.

CПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ

>  студенти, випускники програм та слухачі вебінарів House of Knowledge та Единбурзької бізнес-школи отримують знижку 20% на онлайн-курс – “|Бес|предел старения”За промокодом EBS2020.

➧ Для розвитку бізнес-скілів ми рекомендуємо вебінари та, звичайно, навчання на програмах британського МBA Edinburgh Business School  та міжнародних програмах на платформі House of Knowledge, для загальної наукової ерудованості – семінари NaukRoom.

 

Подія у Facebook:  https://www.facebook.com/events/1698012243669949/

Cайт проєкту: https://naukroom.com.ua/bezpredelage