12 Вер 2019

Старт нового семестру Diploma in Procurement and Supply у House of Knowledge!

Студенти програми Diploma in procurement and supply в Києві

В цю суботу вже втретє стартувала група, яка вивчає програму Diploma in Procurement and Supply від Chartered Institure of Procurement and Supply (CIPS). Це наразі єдина можливість в Україні отримати знання світового рівня в сфері закупівель та постачання від британського інституту.

Приємно відмітити, що цього року до нас прийшли керівники відділів закупівель, переважно українських компаній, лідери в своїх сегментах.

Групі доведеться докласти зусиль, щоб опанувати оновлену програму, та прокачати свої навички в роботі з внутрішніми клієнтами та стекхолдерами, ефективному сорсингу, управлінні життєвим циклом активів і не тільки. Студенти протягом року будуть вивчати 8 предметів, кожен з них закінчується незалежним іспитом.

Вже через рік після успішно пройдених іспитів студенти отримають міжнародний диплом, що визнається у світі.

Гнучкість програми полягає в можливості приєднатися майже до будь-якого модулю всередині програми після проходження процедури реєстрації та вступу до CIPS.

CIPS_new semester 2019_Kyiv4

Вступ до CIPS

Перед початком навчання на програмі студенти обов’язково отримують членство в міжнародній професійній спільноті СIPS. Членство в СIPS дає доступ до знань, новин, аналізу та ресурсів, доступних світовій спільноті професіоналів у сфері закупівель та логістики.  Детальніше про всі переваги дивіться тут.

House of Knowledge супроводжує студентів у процесі вступу до СIPS. 

Дізнайтеся сьогодні, коли ви зможете приєднатися до програми! Процедура реєстрації на британську програму вимагає часу.

Про навчання у CIPS

CIPS пропонує програми навчання п’яти кваліфікаційних рівнів, які визнаються у всіх країнах світу, а їх випускники – носії передових ідей та взірець професіоналізму у сфері закупівель та постачання.

Квалiфiкацiйна програма для закупiвельникiв  Diploma in Procurement and Supply – програма стратегічного рівня, що зосереджується на аспектах організації процесу закупівель та їх плануванні, процедурах відбору постачальників, переговорів та ефективної оцінки роботи постачальників, аналізу процесів закупівельної діяльності.

 

Модулі та умови навчання

Навчання в Києві відбувається в групі 7-10 осіб, англійською мовою із розрахунку не менше ніж на 180 аудиторних годин  щосуботи,  протягом  трьох  семестрів  і складається з:

Період навчання Теми / Модулі програми
Вересень 2019 – Січень 2020 Модуль 1.  Завдання та вплив закупівель та постачанняМодуль 2. Потреби бізнесу в закупівлях та постачанні

Модуль 3. Управління життєвим циклом активів

Лютий  – Квітень 2020 Модуль 4. Етичний та відповідальний cорсингМодуль 5. Комерційні контракти

Модуль 6. Переговори

Травень- Липень 2020 Модуль 7. Взаємодія та відносини з постачальникамиМодуль 8. Закупівлі та постачання на практиці

Реєструйтеся вже, аби встигнути на наступний модуль.