kamashev

ЄВГЕН КАМАШЕВ

Бізнес-консультант, тренер з питань управління проектами. Викладач курсу Project Management програми MBA Единбурзької бізнес-школи. Євген сертифікований директор програм (IPMA), сертифікований коуч (Erickson Coaching International), член Української асоціації управління проектами та Міжнародної асоціації управління проектами www.ipma.world.

У Євгена 14-річний досвід в області безпосереднього управління проектами і програмами, включаючи проекти з великою кількістю задіяних учасників (понад 100), а також формування і управління складними портфелями проектів з бюджетом понад $ 10 млн і кількістю проектів в портфелі більше 30.

Sergiy Potapov

СЕРГІЙ ПОТАПОВ

Менеджер, тренер і консультант. Володіючи глибоким практичним досвідом роботи в сфері IT, широким управлінським досвідом (більше 10 років, з яких 5 років – організаційні зміни), Сергій на практиці допомагає створенню і введенню проектних офісів в різних організаціях. Сергій є керівником портфеля проектів в офісі реформ Міністерства Оборони, консультантом з проектного управління в Міністерстві Економіки, практикуючим консультантом по проектному і операційного менеджменту. Сергій щиро впевнений в необхідності проектного підходу для розвитку країни