mazniak

Інна Мазняк

Директор департаменту закупівель Bunge. Має більше 17 років досвіду в закупівлях в міжнародних FMCG і аграрної компаніях (InBev, Nestle), наразі.

Розробляла і впроваджувала закупівельні бізнес-процеси для компанії InBev в Європі. Керувала впровадженням закупівельного модуля SAP в Україні. Відповідала за побудову одного з перших в Україні центрів закупівель, що забезпечує постачання непрямих матеріалів і послуг компанії InBev для кількох країн. Розробила і впровадила систему оптимального контрактації commodity в Nestle Україна.

Є експертом по оптимізації закупівельних процесів і впровадження ефективного бізнес-партнерства в закупівлях.
Затверджений тьютор програми CIPS.

povorot

Валерій Поворотній

Працює в бізнесі з 1994 року. З 1997 по 2015 рік займав керівні посади в міжнародних компаніях Samsung, Siemens та Sony.

Має великий досвід в менеджменті, включаючи: створення компаній, аналіз операційної діяльності бізнесів, розробку, аудит та перегляд організаційних структур і робочих процесів, визначення/перегляд ролей та завдань для підрозділів тощо.

Професійна спеціалізація: Управлінський облік, визначення ефективності процесів та бізнесу. Фінансовий аналіз операційної діяльності. Планування, бюджет та організаційні структури.
Затверджений тьютор програми CIPS.

sebko

Вікторія Себко

Керівник служби постачання дивізіону виробничих активів компанії Кернел, більше 15 років досвіду роботи в сфері закупівель у великих українських компаніях УкрІнтерПродукт, JSC Azov Oil, ДТЕК.

Вікторія відповідала забезпечення закупівель для реконструкцій та будівництва енергетичних об’єктів, для інвестиційних проектів із ЄБРР та ЄІБ на суму 500 млн доларів.
Розробляла систему КПI, впроваджувала SAP ERP та автоматизовану систему комплексної оцінки контрагентів.
Студентка програми CIPS.

 

pischanska

Ольга Піщанська

Більше 15 років в закупівлях. Управління закупівлями інжинірингу та CAPEX в ArcelorMittal Кривий Ріг (побудова процесів закупівель відповідно до міжнародних стандартів, управління проектами змін, впровадження процесів автоматизації закупівель, оптимізація вартості закуповуваних товарів і послуг, оптимізація закупівельних процесів).

Управління закупівлями обладнання Метінвест Холдинг, консалтингові проекти. Створила власний консалтинговий бізнес в сфері закупівель. Наразі бере участь у реформуванні Публічних закупівель в розрізі оскарження.
Пройшла програму  МВА Единбурзької бізнес школи.

bezrukova

Марина Безрукова

Член правління ПрАТ «НЕК «Укренерго». Більше 20 років в сфері закупівель, логістики та управління проектами, з них 17 років – управління закупівлями у приватному секторі економіки (виробництво, важка промисловість, легка промисловість, FMCG) в українських та міжнародних компаніях.

300+ кейсів зниження собівартості товару та отримання конкурентної переваги за рахунок оптимізації витрат та зміни стратегії закупівлі. Має досвід успішної трансформації функції «постачання» державної компанії в повний цикл supply chain за міжнародними стандартами.
Проводить лекції та семінари на тему трансформації закупівельної функції компаній та лідерства у закупівлях.
Студентка програми CIPS.

Suri

Сурія Хабібулліна

Викладач програми Чартерного інституту закупівель і постачання (CIPS), тьютор програми МБА Единбурзької бізнес-школи, консультант компанії Ernst&Young з підвищення ефективності бізнесу, засновник і директор консалтингової компанії «Геометрія успіху».

Більше 20 років в організації маркетингу та продажів, оптимізації бізнес-процесів: управління процесами трансформації комерційних бізнес-процесів та керування програмами з побудови довгострокової взаємовигідної співпраці з ключовими замовниками в Procter&Gamble Eastern Europe, Gillette, Braun та JTI,  проекти з оптимізації операційної бізнес-моделі та організаційної трансформації в компанії Ernst&Young.

Більше 10 років досвіду проведення навчальних бізнес-програм –«Стратегічні переговори», «Створення спільної цінності партнерства завдяки розумінню потреб споживачів», «Категорійний менеджмент», «Фінансові аспекти побудови довгострокової взаємовигідної співпраці з ключовими замовниками», «Підвищення персональної та організаційної ефективності».