1. Головна
  2. Програми
  3. Британська програма з закупівель та постачання СIPS
Міжнародний диплом в сфері закупівель та постачання в Україні

Diploma in Procurement & Supply від СIPS

Отримайте міжнародний диплом з закупівель та постачання вже за 1 рік! Набір на 2024.

Це єдина можливість в Україні отримати знання, підтримку локального партнера та диплом світового рівня в сфері закупівель та управління ланцюгами поставок від британського інституту Сhartered Institute of Procurement and Supply (СIPS, Королівський інститут закупівель та постачання).

У зв’язку з війною в Україні ми перенесли навчання у онлайн, що дає можливість вступити на програму професіоналам з різних країн та підключатися там, де ви є зараз. Класи відбуваються в групах, щоб ставити питання тьюторам, обмінюватися досвідом та обговорювати професійні та актуальні проблеми та рішення та готуватися до іспитів. 

Дипломи CIPS є еталоном для професіоналів із закупівель у всьому світі, тому вступ до СIPS може стати вашим першим або наступним кроком до позитивних змін у вашій кар’єрі.

Отримайте міжнародний диплом з закупівель та постачання вже за 1 рік! Набір на 2024 відкрито.

Це єдина можливість в Україні отримати знання та сертифікацію диплом світового рівня в сфері закупівель та управління ланцюгами поставок від британського інституту Сhartered Institute of Procurement and Supply (СIPS, Королівський інститут закупівель та постачання).

У зв’язку з війною в Україні ми перенесли навчання у онлайн, що дає можливість вступити на програму професіоналам з різних країн та підключатися там, де ви є зараз. Класи відбуваються в групах, щоб ставити питання тьюторам, обмінюватися досвідом та обговорювати професійні та актуальні проблеми та рішення та готуватися до іспитів. 

Про Dіploma in Procurement & Supply

Diploma in Procurement and Supply – британська освітня програма стратегічного рівня.

Програма в Україні викладається на платформі міжнародних освітніх проєктів House of Knowledge. В 2023 році вже сьома група розпочала своє навчання. Хто навчається на програмі СIPS >>

Прийом заявок продовжується!  Встигніть зайняти місця в групі та отримати міжнародну кваліфікацію СIPS вже через рік! 

Рівень Diploma in Procurement and Supply – найвищий кваліфікаційний рівень, доступний без попереднього навчання в CIPS.

Студенти програми вивчають наступні аспекти: планування закупівель, організація процесу закупівель, процедура відбору постачальників і ефективна оцінка їх роботи, ризик-менеджмент, переговори тощо.

Формат: онлайн *

Старт

2024

Структура

8 модулів
4 сесії

Розклад

Навчання по вихідним
180 академічних годин

Мова

Програма читається англійською мовою

*Графік та розклад дізнавайтесь у менеджера.

Є питання щодо реєстрації?

Зв’яжіться з менеджером.

Програма Diploma in Procurement & Supply охоплює широкий спектр компетенцій, які кервіники з закупівель визначають як ключові

Типові позиції студентів:

Директор з закупівель та постачання
Керівник відділу закупівель
Старший менеджер із закупівель
Головний спеціаліст з управління постачальниками
Старший фахівець з управління ланцюгами постачання
Комерційний менеджер
Менеджер з управління контрактами

Кому корисна програма?

Досвідченим фахівцям, які відповідають безпосередньо за закупівлі та постачання, їх планування в організації, управління ланцюгами поставок в компанії, що володіють досвідом закупника або управлінським досвідом в суміжній сфері. І всім, хто планує довгострокову успішну локальну або міжнародну кар’єру в сфері закупівель, поставок, логістики та управління контрактами, в комерційних або державних компаніях.

Серед студентів та випускників керівники функції закупівель та ланцюгів постачання міжнародних та локальних компаній

Працюєте в державних закупівлях і шукаєте найкращу освіту для здійснення реформ та комунікації з міжнародними компаніями-донорами? СIPS – міжнародні стандарти та кращі світові практики закупівель та постачання

Модулі програми Diploma in Procurement & Supply

Модулі програми Diploma in Procurement & Supply

01

Охоплення, задачі та вплив закупівель та постачання

Після закінчення цього модуля студенти зможуть визначати ключових стейкхолдерів, а також проаналізувати цикл закупівель в компанії, оцінюючи вплив закупівель і постачання як ресурсу створення додаткової цінності для організації.

02

Потреби бізнесу в закупівлях та постачанні

Після закінчення цього модуля студенти зможуть аналізувати, інтерпретувати і оцінювати інформацію з різних зовнішніх джерел і від внутрішніх клієнтів для побудови коректних вимог для кожного окремого бізнес-кейсу.

03

Комерційні контракти

Після закінчення цього модуля студенти зможуть визначити ключові елементи і юридичні аспекти контрактів, аналізувати та інтерпретувати базові вимоги специфікації і ключові індикатори (KPI), які повинні бути присутніми в договорі з постачальником.

04

Етичний і відповідальний сорсинг

Після закінчення цього модуля студенти зможуть сформулювати критерії та стратегії по сорсингу постачальників, а також ключові процеси, які слід застосувати для аналізу потенційного постачальника.

05

Переговори в закупівлях та постачанні

Після закінчення цього модуля студенти придбають розуміння
практичних методів підготовки і ведення переговорів із зовнішніми постачальниками для успішного відстоювання своїх позицій.

06

Взаємодія і відносини з постачальниками

Після закінчення цього модуля студенти зможуть аналізувати в динаміці
взаємини з постачальниками і застосовувати процедури аналізу ефективності їх роботи.

07

Управління життєвим циклом активів

Після закінчення цього модуля студенти зможуть використовувати методи
аналізу вартості продукту або послуги протягом його життєвого циклу
для коректного порівняння покупки, оренди, лізингу. Також визначати
причини при яких, незважаючи на ціну, компанії краще тримати запаси,
як управляти цими запасами і контролювати їх.

08

Закупівлі та постачання в бізнес-практиці

Після закінчення цього модуля слухачі зможуть інтегрувати всі набуті
раніше знання і будуть в змозі продемонструвати практичне
застосування ключових елементів циклу закупівель і поставок, які
створюють максимальну цінність для компанії, стейкхолдерів і клієнтів.

Особливості програми:

· Викладається англійською мовою
· 180 академічних годин. 4 сесії. 8 модулів.
· Навчання триває 1 рік*
· Можливість приєднатися з 1 або 2 модулю.
· Можлива оплата вартості частинами.
· Можлива організація корпоративної програми під конкретні завдання бізнесу.

*Термін навчання для отримання диплому є умовним та залежить від затвердженого графіку, складу програми та результатів іспитів. Деталі дізнавайтесь у менеджера.

1 сесія
3 місяці

· Супровід отримання членства в CIPS для програми рівня Diploma (Level 4)
· Охоплення, задачі та вплив закупівель та постачання (модуль 1)
· Потреби бізнесу в закупівлях та постачанні (модуль 2)

2 сесія
3 місяці

· Комерційні контракти (модуль 3)
· Управління життєвим циклом активів (модуль 7)

3 сесія
3 місяці

· Етичний та відповідальний сорсинг (модуль 4)
· Переговори в закупівлях та постачанні (модуль 5)

4 сесія
3 місяці

· Взаємодія та відносини з постачальниками (модуль 6)
· Закупівлі та постачання в бізнес-практиці (модуль 8)

Тьютори програми Diploma in Procurement & Supply

Марина Трепова

Cпівзасновниця та директорка консалтингової компанії «IPSM», лідерка програми СIPS на платформі House of Knowledge в Україні. Бізнес-тренерка та експертка в сфері закупівель, управління закупівлями і проведення тендерів в компаніях Gallaher і JTI, екс-директорка з закупівель JTI. Більше 14 років в закупівлях.

Модуль 1: Охоплення, завдання та вплив закупівель та поставок - Модуль 8: Закупівлі та постачання в бізнес-практиці

Антон Шрамко

Заступник директора, керівник групи консалтингу з закупівель і ланцюгів постачання КПМГ-Україна. Займав керівні посади в відділах закупівель в агрохолдингу Мрія та Данон Україна. Більше 12 років в закупівлях.

Модуль 2: Потреби бізнесу в закупівлях та постачанні

Валерій Поворотній

Бізнес-тренер та викладач. Працює в бізнесі з 1994 року. З 1997 по 2015 рік займав керівні посади в міжнародних компаніях Samsung, Siemens та Sony. Має великий досвід в менеджменті, включаючи: створення компаній, аналіз операційної діяльності бізнесів, розробку, аудит та перегляд організаційних структур і робочих процесів, визначення/перегляд ролей та завдань для підрозділів тощо. Має великий досвід в менеджменті, включаючи: створення компаній, аналіз операційної діяльності бізнесів, розробку, аудит та перегляд організаційних структур і робочих процесів, визначення/перегляд ролей та завдань для підрозділів тощо. Затверджений тьютор програми CIPS в Україні.

Модуль 2: Потреби бізнесу в закупівлях та постачанні

Володимир Ігонін

Партнер та адвокат «Василь Кісіль і партнери», юридичний радник кількох індустріальних комітетів Європейської бізнес асоціації. Входить до складу ради Комітету з корпоративного права та фондового ринку Асоціації правників України. Понад 12 років супроводжує складні проєкти і доводить трансакції до успішного завершення.

Модуль 3: Комерційні контракти

Інна Мазняк

Директорка департаменту закупівель Bunge Україна. Має більше 17 років досвіду в закупівлях в міжнародних FMCG і аграрних компаніях (InBev, Nestle, в тому числі). Розробляла і впроваджувала закупівельні бізнес-процеси для компанії InBev в Європі. Керувала впровадженням закупівельного модуля SAP в Україні. Відповідала за побудову одного з перших в Україні центрів закупівель, що забезпечує постачання непрямих матеріалів і послуг компанії InBev для кількох країн. Розробила і запровадила систему оптимального контрактації commodity в Nestle Україна. Є експерткою з оптимізації закупівельних процесів та впровадження ефективного бізнес-партнерства в закупівлях. Затверджена тьюторка програми CIPS в Україні.

Модуль 4: Етнічний та відповідальний сорсинг

Сурія Хабібулліна

Викладачка програми Королівського інституту закупівель і постачання (CIPS), тьюторка програми британської МВА Единбурзької бізнес-школи, консультантка глобальних аудиторських компаній з підвищення ефективності бізнесу. Засновниця та директорка консалтингової компанії «Геометрія успіху». Більше 20 років в організації маркетингу та продажів, оптимізації бізнес-процесів: управління процесами трансформації комерційних бізнес-процесів та керування програмами з побудови довгострокової взаємовигідної співпраці з ключовими замовниками в Procter&Gamble Eastern Europe, Gillette, Braun та JTI, проекти з оптимізації операційної бізнес-моделі та організаційної трансформації в компанії Ernst&Young. Більше 10 років досвіду проведення навчальних бізнес-програм.

Модуль 5: Переговори в закупівлях та постачанні

Олексій Зорін

Програмний менеджер UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Професіонал у закупівлях із досвідом більше 15 років в українських і міжнародних компаніях (ING Bank, Ericsson, Nokia, Raiffeisen Bank Aval). Практикуючий Change manager у глобальних проектах, що спеціалізується на управлінні закупівлями і ланцюжками постачання, володіє глибокими знаннями в сфері аутсорсингу, управління ризиками, операційної діяльності та фінансів.

Модуль 6: Взаємодія та відносини з постачальниками. Модуль 2: Потреби бізнесу в закупівлях та постачанні.

Сергій Гвоздьов

К.е.н., керуючий партнер компанії «Необхідно й достатньо», затверджений тьютор курсу МBA «Управління проєктами» Единбурзької бізнес-школи. Впроваджував теорію обмежень (ТОС) і проєкти з консалтингу і навчання в «ДТЕК», ЗТР (Запорізький Трансформаторний Завод), FFS (Fast Food Systems), IDS, Nestle, Приватбанк тощо. Більше 10 років викладання за дисциплінами операційний менеджмент та логістика, управління інноваційними проєктами, організація руху товарів у ланцюжках поставок, управління потоками на основі Теорії обмежень (ТОС) і ощадливого виробництва.

Модуль 7: Управління життєвим циклом активів

Сергій Довгаленко

Сергій Довгаленко, FCIPS, є практиком із закупівель, консультантом і CIPS Direct Associate з понад 20-річним досвідом роботи в різних галузях (телекомунікації, ІТ, авіація, залізниця, транспортування та розподіл нафти та газу, води та електроенергії) та географічних регіонах (Україна, Близький Схід, Африка, Азербайджан). Як консультант Сергій працював з провідними компаніями з розробки та аутсорсингу ІТ в Україні, операторами нафтогазових та енергетичних мереж, конгломератом з видобутку та виробництва міді в Казахстані, провідним українським інтернет-рітейлером тощо. Як член команди закупівель авіакомпанії Etihad Airways він отримав нагороди CIPS Middle East Awards у 2015 та 2017 роках. За часів роботи Сергія AT “Українська залізниця” стала першою українською державною компанією у короткому списку CIPS Global Awards 2020.

Сергій є сертифікованим викладачем CIPS.

Модуль 6: Взаємодія та відносини з постачальниками

Ми зібрали професійні інсайти, статті, вебінари та інтерв’ю.

Що дає навчання у CIPS?

Міжнародний диплом
Знання, необхідні для системного і комплексного управління процесом закупівель та професійного планування закупівель і поставок в компаніях
Можливість кар’єрного та особистого росту, розширення соціальних і професійних контактів
Членство в міжнародному співтоваристві провідних професіоналів СIPS

Що таке CIPS?

CIPS – найбільше в світі співтовариство професійних закупівельників та найфаховіша система освіти з 85-річною історією. Інститут створює стандарти закупівель, які успішно використовують ООН, Світовий банк, МВФ та інші міжнародні організації, представники яких також є членами CIPS. Програма Diploma in Procurement and Supply – найвищий кваліфікаційний рівень, куди можна вступити без попереднього навчання в CIPS, на засаді професійного досвіду.

Дипломи CIPS є знаком якості і визнаються в
160
Країнах світу

Рівні CIPS

Меню