1P0A6262

Марина Трепова

Керівник програм CIPS в Україні.

Ведучий тьютор програми Diploma in Procurement and Supply, бізнес-тренер, консультант, професійний закупник, професійний парламентер. Керуючий партнер “IPSM”, партнер Siegel HR International в Україні і CIS.

Марина отримала ступінь МВА престижної бізнес-школи Edinburgh Business School.

Громадський діяч, член ГО «Прозорі закупівлі», відомий спікер на конференціях і форумах, постійний ведучий вебінарів «Все про закупівлі». Марина є автором програми «Академія майстерності закупівель».
Має великий досвід (більше 10 років) в закупівлі: управління закупівлями і проведення тендерів в компаніях Gallaher і JTI (побудова систем закупівель, управління різними категоріями, оптимізація вартості закуповуваних товарів і послуг, оптимізація закупівельних процесів), проведення тренінгів на різні теми із закупівель, консалтингові проекти.

Керує бізнесом компанії Siegel HR в Україні і інших країнах Східної Європи.

Для проведення програми також можуть бути запрошені експерти в сфері закупівель
1

Сурія Хабібулліна

Викладач програми Diploma in Procurment and Supply

Сурія має 20-річний досвід роботи на керівних позиціях у великих компаніях – світових лідерах в своїй категорії – Gillette, Procter & Gamble Eastern Europe і Japan Tobacco International. Успішно розробляла і реалізовувала бізнес-стратегії, займалась оптимізацією бізнес-процесів Route-to-Market, побудовою довгострокових партнерських відносин з дистриб’юторами/ключовими клієнтами, має досвід організаційної реструктуризації.

2

Олексій Зорін

Викладач програми Diploma in Procurement and Supply

Керівник Департаменту закупівель та нерухомістю в ING Bank Україна. Професіонал в закупівлях з досвідом більше 10 років в українських і міжнародних компаніях в різних сферах, професійний парламентер, має досвід впровадження ефективних закупівельних процесів і побудови команд. Володар Lean Six Sigma diploma Жовтий пояс, Master Degree in International Business.

Administration, Диплом Advanced Oracle iProcurement Administrator.

3

Віктор Роман

Викладач програми Diploma in Procurement and Supply

К.т.н., Керуючий партнер PRImA Consulting Group. Керував інвестиційними проектами, а також впроваджував системи безперервного вдосконалення в міжнародних і українських компаніях (Kraft Foods, Interpipe). Отримав Executive MBA в IE Business School (Іспанія). Більше 15 років досвіду в проектному менеджменті та операційної діяльності. Сертифікований проектний менеджер, чорний пояс Lean / Six Sigma.

4

Андрій Ставицький

Викладач програми Diploma in Procurement and Supply

11998853_1177385695612236_1922136723472001985_n

Сергій Гвоздьов

Викладач програми Diploma in Procurement and Supply

Сергій має ступені MBA та PhD, є засновником Українського Фонду Розвитку Менеджменту і консультантом з управління проектами та операціями. Сергій є викладачем Goldratt School і Ад’юнкт-Професором Департаменту з організаційного розвитку, університету St. Thomas University, Міннеаполіс, США.

Був директором бізнес-школи при Львівському Інституті менеджменту, де також був Професором з управління проектами та операціями. Впроваджував теорію обмежень (ТОС) і проекти з консалтингу і навчання в таких компаніях, як: «ДТЕК» (Донецьк паливно-енергетична компанія), ЗТР (Запорізький Трансформаторний Завод), FFS (Fast Food Systems, торгові марки «Піца Челентано» і “Potato House “), Snite (Київська меблева компанія), IDS (Industrial Distribution Systems, торгові марки «Миргородська» і «Моршинська», Nestle, Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль і т.д.)