30 Лип 2020

Вітаємо випускників програми Programme & Project Management з проходженням європейської сертифікації!

project director
В середині липня команда платформи міжнародних програм та сертифікацій House of Knowledge  вручила 10ти професіоналам сертифікати Міжнародної Асоціації Управління Проєктами (IPMA), які підтверджують європейську сертифікацію вищих рівнів:  Senior Project Manager / Старшого менеджера проєктів (рівень B) та Senior Portfolio Manager / Директора з управління портфелями проєктів (рівень A).
Щиро вітаємо випускників програми Programme & Project Management з включенням в міжнародну базу керівників проєктів!

З березня по червень 2020 року 12 слухачів програми Programme & Project Management, серед яких керівники проектних офісів, топ-менеджмент міжнародних і локальних компаній, за підтримки визнаних експертів систематизували і актуалізували свої знання в проектному менеджменті, посилюючи власні проекти та процеси управління портфелями проектів, впроваджуючи зміни в своїх компаніях.

Завдяки переходу в онлайн до програми змогли підключитися учасники з різних міст, активно брати участь в дискусіях, разом виконувати інтерактивні завдання та аналізувати власні та зовнішні кейси.

Programme & Project Management_photo4
Programme & Project Management_photo5
Programme & Project Management_photo6
Programme & Project Management_photo2
Programme & Project Management_photo
Programme & Project Management_photo3

Programme and Project Management – перша унікальна програма, яка об’єднала британські, швейцарські та американські знання, міжнародний та український практичний досвід, а також можливість пройти європейську сертифікацію в області управління проектами після закінчення програми.

Завдяки підтримці європейської асоціації управління проектами (International Project Management Association, IPMA), випускники програми можуть пройти сертифікацію Senior Project Manager (рівень B) і вище з включенням в міжнародну базу сертифікованих керівників проектів.

Програма Programme & Project Management  на платформі House of Knowledge пройшла вже восьмий раз
Студенти, які успішно пройшли програму, мають можливість отримати міжнародну сертфікацію IPMA керівника проекту або програми без проходження попередніх рівнів.
Відкриваємо набір на курс, що відбудеться навесні 2021 року.
Запросити інформацію про загальну чи корпоративну програмуinfo@k-house.in.ua, + ‎38 (044) 221 14 41