Запрошуємо закупівельників 14 серпня 2024 о 19.00 на практичний вебінар за участі Сергія Довгаленко «Практичне застосування додаткових інструментів для оцінки загальної вартості володіння (ТСО)
Про подію:
Чому варто відвідати вебінар, якщо ви плануєте свій професійний шлях у сфері закупівель:
Про спікера:
Сергій Довгаленко був керівником відділу закупівель у телекомунікаційній, авіаційній та залізничній галузях і цікавиться стратегіями, технологіями, операційними моделями, методологією Agile та створенням цінності. Він веде власний блог про закупівлі «The Good Spending», де пише на всі теми, що його цікавлять.
Автор книги «Посібник з технологічних закупівель: практичний посібник з цифрових закупівель», яка стала основою для навчального курсу, розробленого на замовлення в рамках портфоліо CIPS Skills.
Сергій має сертифікат FCIPS та ліцензію CIPS як тьютора. Є тьютором програми Diploma in Procurement and Supply від CIPS в Україні.
Запрошена гостя:
Вікторія Себко, керівниця служби постачання дивізіону виробничих активів компанії Кернел.Вікторія має 20+ років досвіду роботи в сфері закупівель у великих українських компаніях УкрІнтерПродукт, JSC Azov Oil, ДТЕК.
Відповідала за забезпечення закупівель для реконструкцій та будівництва енергетичних об’єктів, для інвестиційних проектів із ЄБРР та ЄІБ.
Випускниця програми СІPS.





