Дякуємо, що прагнете отримати системні знання та продовжуєте навчатися, не зважаючи на війну. Це підтверджує та підсилює
нашу спільну віру в перемогу України! Ми #StandWithUkraine.
Зрозуміло, що у нас у всіх є першочергова ключова задача, але ми також віримо в тріумф життя
! Ми поділяємо необхідність озброюватися не тільки підтримкою Заходу в мілітарній та гуманітарній сферах, але й глибокими знаннями для спільної розбудови нашої країни та бізнесу.
Раді вам повідомити, що наша команда House of Knowledge зробила все можливе, щоб ви продовжували навчатися на наших програмах і зараз.
Місяць тому ми змушені були відкласти старт семестру програми МВА Единбурзької бізнес-школи в Україні, але наразі раді повідомити, що ми
відкрили реєстрацію на курс «Стратегічний маркетинг», що стартує 15 травня 2022.
Задля можливості навчатися, де зручно, ми перевели курс з підтримкою тьютора
дистанційно/онлайн.
Курс є частиною програми МБА Единбурзької бізнес-школи британського університету Геріот-Ватт.

Цей курс для тих, хто хоче
розібратися та ознайомитися з інструментами аналізу зовнішнього середовища, продукту і компанії, щоб виробляти маркетингові стратегії поведінки компанії в залежності від умов.
Детальна інформація про навчання на програмі та курсах британського МБА на сайті кампусу House of Knowledge Единбурзької бізнес-школи в Україні
britishmba.in.ua
__
Відповімо на всі питання. Пишіть на info@britishmba.in.ua





