День 1
22 травня 2021
10:00 – 17:00
Oxford room

Модуль 1: Вступ в управління проектами та програмами проектів

Давайте знайомитись! Ваш маршрут за програмою управління проектами та програмами проектів, з якими поняттями ви вже знайомі і що належить тільки вивчити – з усім цим ми ознайомимось на початку першого модуля.

 

 

День 2
23 травня 2021
10:00 – 14:00
Oxford room

Вступ до сертифікації: про іспити і підготовку до проекту

Зустріч з асессором, представником Міжнародної асоціації управління проектами (IPMA) в Україні. Ви дізнаєтеся більше про вимоги сертифікації, рівні, про умови проходження іспиту і підготовки проектів та програм.
В цей же день ми проведемо додаткову зустріч із запрошеним гостем і поговоримо про те, як стратегія трансформується в проекти, і як проекти вашого портфеля забезпечують досягнення стратегічних цілей.

 

День 3
12 червня 2021
10:00 – 17:00
Oxford room

Модуль 2: Ініціація та планування проекту.

У цьому модулі ви дізнаєтеся, як правильно спланувати Окремий проект – основний структурний елемент програми. Ключовим завданням даного модуля є отримання навичок надійного планування проектів. Як правильно формувати Цілі і Основні Результати проекту, виходячи із стратегічних цілей Програми. Як визначати критерії успіху і чому важливо розуміти всі Зацікавлені сторони проекту.
Ми також розглянемо як декомпонувати результати, створювати Ієрархічну Структуру Робіт (Work Breakdown Structure) і що таке Product Backlog. Як формувати Мережеву діаграму проекту і, виходячи з неї, будувати проектний план. Крім того, обговоримо основні проблеми, які виникають під час виконання проекту і безпосередньо впливають на ефективність виконання Програми, яким чином їх враховувати і максимально мінімізувати на етапі планування. Розглянемо такі питання як Оцінка тривалості завдань, Побудова графіку проекту, Вплив невизначеності на розклад. Умови побудови проектного плану – чи можуть вони бути хорошими.

 

День 4
13 червня 2021
День 5
26 червня 2021
10:00 – 17:00
Oxford room

Модуль 3: Команда проекту та управління командою.

У цьому модулі ми розглянемо основні завдання керівників проектів і програм на всіх етапах проекту, починаючи з формування команди. Ми поговоримо про індивідуальних навичках, необхідних керівнику проектів при управлінні командою проекту. Комунікації в проекті. Мотивація членів команди і вплив різних чинників на мотивацію. Лідерство, і зміна стилів управління і лідерства в процесі розвитку проекту.

 

День 6
27 червня 2021
10:00 – 14:00
Oxford room

Модуль 3: Виконання проектів в рамках програми

Цей модуль спрямований на вивчення інструментів контролю виконання окремих проектів і програм у цілому. Будуть вивчені інструменти, що дозволяють оцінити поточну ситуацію та прийняти необхідні управлінські рішення в рамках досягнення стратегічних цілей програми та проекта. Виходячи з парадигми, що управляти ми можемо лише тим, що можемо виміряти, знайдемо необхідні показники, які підлягають вимірам. Метод освоєного обсягу (Earned Value) і його основні показники. Що необхідно зробити, щоб мінімізувати негативний вплив ризиків на досягнення стратегічних цілей програми?
Як запускати зміни в проекті?

 

День 7
10 липня 2021
10:00 – 17:00
Oxford room

Аналіз проектів. Підведення підсумків програми. Підготовка до іспиту з програми

Захист проекту з вашого досвіду – прекрасна можливість актуалізувати і систематизувати знання, отримані на програмі. У цей день ми розберемо ваші проекти, відповімо на питання і надамо індивідуальні консультації для підготовки фінального звіту за проектом. Питання іспиту – згадаємо разом вимоги сертифікації та відповімо на приклади питань до іспиту.

 

День 8
11 липня 2021
10:00 – 13:00
Exam location to be disclosed

Іспит

3-годинний письмовий іспит, який складається з:
– тестування (питання з множинними варіантами відповідей),
– есе – короткий опис основних етапів Вашого проекту,
– інтелектуальне завдання.
Іспит можна пройти українською, російською або англійською мовою, за бажанням.

 

День 9
11-22 липня 2021
День 10
24 липня 2021